Deadsquad 1st CW+TG Server - SKINSHOT
IP: ds1.deadsquad.cz:27482
Deadsquad 2nd CW+TG Server - LAGSHOT
IP: ds2.deadsquad.cz:27988
PwN3R_B0T's Server [AC] - SKINSHOT
IP: ac.deadsquad.cz:27668
PwN3R_B0T's Server [AC] - LAGSHOT
IP: ac2.deadsquad.cz:27617


Last CW matches
TLD
DL
VR
TLD
K1
WuTang
SfG

All detailed results

Results
Projects
Test Project

Process: 5%

Actualization: 09.10.2023


Forum Threads
Newest Threads
Elegant gays mens in...
Join application
Application
[..GunMakeeBloooD..]
Lopez
Hottest Threads
Elegant gays mens... [0]

Users Online
Guests Online: 4
Members Online: 0


Total Members: 707
Newest Member: Ggrous
Ds team (2016)
Project Partners

clanlist.deadsquad.cz

General Partners

uslclan.de

Partners
bsk-clan.6f.sk

fol.mzf.cz

http://ogs-clan.cz

Icons

GTA.cz SA-MP.com
Web klanu HoMieS LSR
USL AMB
EeP - R.I.P NTP
Traffic website
View Thread
 Print Thread
Lopez
Lopez
1) Jméno: mé jméno je Radim
2) Věk: je mi 28let
3) Tvůj nick ve hře: moje aktualní přezdivka .Lopez.
4) Předešlé nicky:
5) Kontakt (FB, Discord)Bigsmileiscord kontakt na mě ohledně hry .Lopez.#3554

- Herní Informace -
6) Od kterého roku hraješ SA:MP?: 2007/2008 až 2013 tuším byla má první začinajicí éra v této hře...2019 až do teď
7) Denně hraješ:hodinku někdy i déle
8) Klanová historie a důvody k odchodu z klanů:
-NN-number nine přátelé z tohoto klanu mmne dotáhly k této hře vyrustaly jsme spolu na Ostravsku v jedné malé vesničce ,,klan se časem dal na věčný spánek
-ArtisT-Umění po té co jsem už byl trochu zasvěcen do hry tak mi zvonil mobil z mikrofonu se ozval hrubý hlas Trawojeda ;D který se prý od svých bratru dozvěděl že hraji stale GTA a navrhnul mi místo v klanu ART
..nicméně to šlo semnou postupem času k horšímu a skákal jsem od klanu ke klanu ...hrůza bylo jich strašně moc
zde vypíšu co jsi za tý léta pamatuji ,prosím berte ohled na to že se může stát i to že zapomenu na nějaký ..nemám to nikde napsané v deníčku Wink
-eStar,HoMieS,FrosT,FoL,FlR,n_R,OGS,AW,BOS,RsT,P4F
9) Za jakých příležitostí jsi se poprvé dozvěděl o našem klanu?: to už je hodně dávno pamatuji si že to někdo přejmenoval s DX na Ds ale nejsem si jistý už nick myslim že dodko nebo tak nejak ,,,a postupem času každý sledoval jak se Ds rozrustalo a bojovalo o čest a slávu což se dalo čekat pod vedením Pesny (měl jsem tehdy tu čest stebou hrát za CZ eurocup(2010 myslim pořádano klanem HoMieS... Wink trochu odbočeni od tematu ale možná pro někoho zajimavé info kdo ví, však soudit budete vy
10) Proč chceš k nám do klanu?:napíšu to zde jak to je ,jak jste si mohly všimnout tak na vedení klanu FoL už prostě nemám čas rozhodl jsem se stát se členem klanu který je mi v tuhle dobu nejbližší a to je Ds ...spoustu známých s některýmy jsem měl tu čest hrát bok po boku za jiné klany a nemám problémy s ani jedním hráčem od vás ...možná mám někdy blbé kecy ale kdo je stoprocentni
11) Na kterých serverech hraješ?: mé oblíbené servery s modem CW/TG už jsou od počátku hraní nyní jsou jimy -ds,pwnerove sem tam zajdu na wtls 99% jen k vuli DM abych protahnul prsty se zbraněmi kdyz neni nikdo na cw/tg
12) Používáš nějaké modifikace, jestli ano, tak které?:Nepoužívám,mám uplně čistou hru jsem tak zvyklý už od začatku mé kariery
13) Používal jsi někdy cheaty, jestli ano, tak které?:ne,jsem zásadně proti hráčum kteří podle mě používají frajeřinky
14) Tvoje FPS / Tvůj PING:mám nyní nový internet zatím podle ruzných serveru a času se FPS drží na těch 93 a ping od těch 25 do 100

- Skill -
15) Ohodnoť svoje dovednosti se zbraní Sawnoff (0-10):tohle je těžká otázka ale pokusím se odpovědět jak to vnímám já osobně ...jsem podle mě spíše týmový hráč než jeden na jednoho ....pokud mám svuj den tak na tg nebo cw dokažu protivníkum udělat pěkný zmatek na hřišti což vede k nekopromisnimu vitězství ;D...ale ted k věci 0/10 myslím si že 5 je zlatý střed

16) Hrál jsi někdy walk? Pokud ano, tak s jakou zbraní? (V případě, že si walk nikdy nehrál, pole nevyplňuj):
17) Hraješ i jiné hry, jestli ano, tak které?:
18) Ostatní dovednosti (scriptování/programování, mapování, grafika):

- Závěr -
19) Jsi připraven se případně podílet na klanových aktivitách?:samozřejmě že ANO
20) Něco o sobě: ...o sobě mohu říct že nerozumím moc počítačům jsem spíš manualně zručný od mého ůtleho věku mě Otec učil být samostatný a opravovat ,stavět si vše sám ---


Anglickou verzi zde nemohu dát i když jsou za to minusové body ,ale to vidět určitě nikdo nechce přeložené s googlo ...(neumím plynule žádným cizim jazykem ) hold jsem se na jazyk vys***

EN translation (skru)

- General information -
1) Name: Radim

2) Age: 28

3) Ingame nickname: Lopez

4) Previous nicknames: N/A

5) Contact information (FB, Discord): .Lopez.#3554

- Game Information -
6) Since which year do you play SA:MP?: 2007 - 2013 / 2019 - till now

7) How frequently do you play SA:MP?: an hour per day or more

8) Clan history and reasons of leaving:

NN - real life friends dragged me into this clan, we lived together in a small village in the eastern part of Czech republic, later clan simply seized to exist

Artist / art - when I was getting into this game, one day my phone rang and I heard deep voice of Travojed(former CL of art) whose brothers told him that I am still playing GTA and he offered me a place in his clan. After art I really was jumping from clan to clan, there were really a lot, I apologize if I forget any.

eStar, HoMieS, FrosT, FoL, FiR, N_R, OGS, AW, BOS, RsT, P4F

9) In which occasions did you learn about our clan for the first time?: that is a really long time ago, I remember someone renamed Dx to Ds but I am not sure, dude's name was Dodko or something like that. After that everyone was watching the rise of Ds and its fight for "fame and glory" which was expected to happen under Pesna's leadership. (I had the honours to play with you for czech team on Eurocup 2010 hosted by HoMieS) a little off the topic but maybe someone will find this random info interesting.

10) Why do you want to join our clan?: I will be really honest, as you could have noticed I don't have time anymore to be a CL of FoL and I have decided to try to become a member of a clan which is at these times closest to me, Ds. I know a lot of you and had a chance to play side by side with a number of you in other clans and I don't have any issues with any of you. sometimes I might have some provocative talks but none of us is perfect right?

11) What servers do you usually play on?: My fave servers to play on have always been those with CW / TG modes, these days obviously Ds training servers and Pwner's ac servers. Sometimes I play on WTLS just to fight with someone and have fun if there's no one on the cw / tg servers.

12) Do you use any modifications? If so, what kind?: Nope, I play with a 100% clean GTA since the start of my samp career.

13) Did you use any cheats in the past? If so, what kind?: no, I am against players that are using any kind off cheats

14) Your FPS / Your PING: I have a new net internet so it differs from server to server, but I do get 93 fps and 20 -100 ping.

- Skill -
15) Rate your skill level with sawnoff shotgun (1-10): It is a tough question but let me try to explain my view upon it. I consider myself being more of a team player then 1v1 terminator. If I'm having a good day I am able to create a nice chaos for my opponents on tg/cw which leads to an uncompromizing victory Bigsmile .... but let's say 5 out of 10

16) Did you ever play walk? If so, which weapons do you prefer? (In case you have never played walk, don’t fill this question): N/A

17) Do you play other games, if so which one? N/A

18) Other skills (scripting/programming, mapping, graphic stuff): N/A

- Conclusion -
19) Are you ready to participate on clan activities?: of course

20) Tell us about yourself: I can tell about myself that I do not see into computers and IT stuff, I am more like a manually handy guy, since I was a lil kid my dad taught me to be indentpendent, and be able to fix and build stuff for myself.
Edited by skru on 19-03-2021 13:37
 
Pesna
Neprejmenovali jsme se, to bylo spise propojeni Ds s DX v dobe kdy jsme meli oba klany malo hracu. Fuu, co s tebou, jindy bych te bral vsemi deseti, ted ale nevim jestli by tvoje prijeti davalo smysl.

Znam te dlouho, vim jake mas kvality... Jeste popremyslim, zatim neutral.
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna1.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna2.png
i.imgur.com/GqSfaYG.gif
 
skru
my sme sa nikdy nejako extra nebavili ale registrujem tvoju existenciu od zaciatku mojej samp kariery, si jeden z hracov ktorych by som oznacil za najmenej konfliktnych, a musim podotknut ze som neznasal hrat na teba pocas mojho posobenia v RsT. Tych 5 z 10 ako si sa ohodnotil je podla mna malo Bigsmile mozno nemas formu ako kedysi ale tp mas naozaj dobre zvladnutu a vies tym neutralizovat nedostatky v 1v1.

Now, klanovu supisku uz mame naozaj dlhu, sice nie sme vsetci aktivni ale je nas dost. Avsak kazda app sa prepdokladam sudi individualne a pri niektorych app je "vela hracov" dostatocny argument na NIE, v tvojom pripade to na NIE mne nestaci. Za mna ano, myslim, ze by som tazko hladal aktivneho hraca mimo radov Ds ktory by si miesto v tomto klane zasluzil viac ako ty vzhladom na tvoju gp, samp historiu a spravanie odkedy ta poznam.
c.tenor.com/IOUGlLd5vNMAAAAd/big-lebowski.gif
 
Wonder
Tu neni o čem, jednoznačne ano.
i.imgur.com/GCVFS2G.jpeg

i.imgur.com/wKjiZtb.jpeg
 
Lopez
Pesno vklidu není kde spěchat a omlouvám se za ten blábol DX Ds...už je to dávno Wink
nyní chci Screwovy za jeho akt z anglickou verzí přihlášky mockrát poděkovat, možná mi to zachrání i zadek ;D...
Wonder i tobě velké dík Wink
 
Ratamahatta
Na těžké cw je podle mě v clanu dost hráčů a to jak na skin tak i na lag. Na lehčí cw tu jsou slabší hráči jako je Rasta nebo chiraq, je nás dost. Nechci ti dávat ne, protože proti tobě nic nemám a vím, že jsi v klidu, tak to raději nechám na ostatních Tmi Za mě NEUTRAL
imgur.com/B82CPVy.jpg
 
Cortez
založit, že ano.. Hi
www.deadsquad.cz/images/userbars/sa-mp2.gif
www.deadsquad.cz/images/userbars/cs.gif
www.deadsquad.cz/images/userbars/hun.jpg
www.deadsquad.cz/images/userbars/android.gif
 
Rastamanik
Ahooj

Lopez, znám tě, vím jak hraješ a vím jaký máš zkušenosti, asi tě není potřeba zkoušet Bigsmile. Nechci ti dávat NE, uvidím jak rozhodnou ostatní, za mě zatím NEUTRAL, popřípadě to změním Smile

Asi to je jedno, pokud dám Ne nebo Neutrál Bigsmile
Přidávám se k ostatním a měním to na ANO.

GL
Edited by Rastamanik on 20-03-2021 11:14
 
Ykonstar
Ahoj,

Dost jsme toho spolu prožili na této scéně a stejně tak jako jsi jednou ty přijal do F0L moji osobu, příjmu rád do Ds tvoji osobu.

Tady není žádný big problem..


Absolutely YES from me,

yk.
... jednou _Ds, navždy _Ds ...
IMPOSSIBLE TO CHEAT


www.deadsquad.cz/images/userbars/nissan_gtr.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/sa-mp.gif
www.deadsquad.cz/images/userbars/barcelona.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/jennifer_aniston.png
 
http://www.deadsquad.cz
PwN3R__BoSs
Hey Bigsmile I can not say much - can not say anything negative about you and I do know you for a long time already Smile You are a very respecful and a good guy Smile you can only get a yes from me. Wink
 
WOLF
Zdravím Lopezi, nečekal jsem že si tu dáš APP, ale tak když už sis dal tu práci tak proč tě nevzít žejo Bigsmile, povahově strašně fajn, skillově jsi taky na tom nebýval špatně co si pamatuju ( ale co si budem na lagu jsi lepší jak na skinu Bigsmile ) Za mě určitě ANO myslím si že by ses k nám hodil Smile
 
Roc
Zname se moc dlouho, muzes ale pocitat s tim, ze my jsme celkem cil jistych CZ/SK hateru.

Osobne bych byl asi radeji, kdyz by FoL existovalo normalne, jako doposud, aspon by byla vetsi kompetence mezi klany, a v prvni rade by bylo s kym hrat, ale pokud to vidis tak, ze na vedeni klanu uz nemas cas a ani chut, tak te rozumim.

Tady neni o cem, ode me mas ano
i.imgur.com/82prAfd.png
i.imgur.com/2Zs85z6.gif
i.imgur.com/LOVwUmW.gif
i.imgur.com/kmJ0ig1.png
i.imgur.com/dRno3BP.gif
i.imgur.com/qnSNuBo.gif
i.imgur.com/r7GIAKg.gif

i.imgur.com/wTMAXFD.png

i.imgur.com/PUmyMSY.png
i.imgur.com/bhhut9T.png
 
https://www.deadsquad.cz
stejny
jo
 
Lopez
díky chlapy 😉 já jsem skromný člověk ale jak to tady čtu že jsem slabý, Giggletak už to nevydržím a musím vám napsat pravdu že jsem na trůně Rofl
 
Roc
Trun je momentalne okupovan, je mi lito. Kazdopadne, zacina hra o truny.
i.imgur.com/82prAfd.png
i.imgur.com/2Zs85z6.gif
i.imgur.com/LOVwUmW.gif
i.imgur.com/kmJ0ig1.png
i.imgur.com/dRno3BP.gif
i.imgur.com/qnSNuBo.gif
i.imgur.com/r7GIAKg.gif

i.imgur.com/wTMAXFD.png

i.imgur.com/PUmyMSY.png
i.imgur.com/bhhut9T.png
 
https://www.deadsquad.cz
Zifpler
Not much to say, yes from me
 
Pesna
Prijat na 2 mesicni test, vetsina z nas te tady dobre zna. Test z toho duvodu, at vim jak to budes mit s aktivitou, pote se rozhodneme jestli to ma smysl. Necekam zadnou extra aktivitu z tvoji strany, ale kazdy si tady to misto musi svym zpusobem zaslouzit, at uz se jedna o kohokoliv.

// Neprijat ve zkusebni dobe.
Edited by Roc on 13-10-2023 16:50
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna1.png
www.deadsquad.cz/images/userbars/pesna2.png
i.imgur.com/GqSfaYG.gif
 
Jump to Forum:
Upcoming Matches

Game: TG

Date: Sunday

Time: 20:00

Hitbox: SKINSHOT

Server: ds1.deadsquad.cz:27482

Social Media

Login


Forgotten your password?
Request a new one here.
Shoutbox
You must login to post a message.

· 18-05-2024 09:33
Dobrý den Handshake

· 02-05-2024 10:35
Emo

· 29-04-2024 00:24
Nazdar

· 14-04-2024 06:50
čau lamy

· 09-03-2024 07:36
Rock

· 29-02-2024 02:18
Zkus se pripojit na server ted. Napis mi pak sem, do SZ nebo na Discordu, zda ti to jde.

· 28-02-2024 19:32
hosi neustale me to kickuje za proxy/vpn hned co se napojim na server, pritom nemam zadnou vpn, povolite mi to nekdo prosim?

· 17-02-2024 11:18
Tipnul bych si, že prohání sukně na elektrokolobrndě Sun

· 12-02-2024 19:34
klasickej smouky, jak se ma vubec?

· 02-02-2024 19:26
Zapomnel heslo k uctu

· 30-01-2024 19:45
kde je ta buzna smouky

· 07-01-2024 08:44
Ale milý chlapče, jistě že ano Nod .

Birthdays
01.05 Chronic (26)
01.05 Liquid (19)
04.05 rys (24)
05.05 Zifpler (68)
07.05 alfonz (38)
07.05 akiroo (22)
09.05 Blackoss (24)
10.05 Ranian (25)
10.05 Trippy (20)
12.05 Azzrael (20)
13.05 SandeR (28)
13.05 SAINT (25)
13.05 Salien (36)
14.05 PaC (83)
14.05 TRanYon (24)
14.05 Zawer (21)
15.05 GunMakeeBloooD (24)
16.05 dsnice (32)
16.05 Trhz (23)
17.05 andorez (21)
20.05 Esoo (26)
22.05 BoBoO (29)
22.05 nqx (30)
26.05 BannedCS (20)
28.05 Neks (27)
28.05 Fireinside (26)
28.05 ultimateS (50)
29.05 ItzTom (19)
31.05 shisui (22)
Top Viewed video
Cor7eZ - WTLS Killing Show



Discord
FAQ

SA:MP

MTA

Clanlist