Youtube
Clan Wars
B4L 60:54
uN 85:80
HtR 87:84
uG 90:76
Swe 89:80
Prezriet vsetky vysledky
Training
Pondělí -------
---------------------
Úterý -------
---------------------
Středa -------
---------------------
Čtvrtek -------
---------------------
Pátek
-------
---------------------
Sobota
-------
---------------------
Neděle 20:00
Ds server / vs. Swe
Ds team
Posledni prihlaseni
Pesna Nick: Pesna
Zaregistrovany: 02.04.13
04:48:33
TopStar Nick: TopStar
Zaregistrovany: 29.07.13
09:29:12
OneDoGG Nick: OneDoGG
Zaregistrovany: 26.11.15
14:42:40
boNovsky Nick: boNovsky
Zaregistrovany: 29.10.15
15:44:20
BlackTwoOo Nick: BlackTwoOo
Zaregistrovany: 03.09.13
18:35:32
Traffic website
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 479
Nejnovější člen: meDia
Partners

bsklogo

Ds vs. BsK [LAGSHOT] Napsal Pesna 09.10.2017
Soupeř BsK
Datum: 8.10.2017
Mapa: Letiště SF
Server: Ds (82.208.17.47:27482)
Sestava Ds: Pesna, Iconn, Roc, Wonder, Taffik, Eamby, Screw
Sestava BsK: Adryen, Boboo, Kovo, Travis.

1. Kolo | Ds 30:22 BsK (Roc, Screw, Taffik) Vs (Boboo, Kovo, Adryen)
2. Kolo | Ds 24:30 BsK (Pesna, Wonder, Eamby) Vs (Boboo, Travis, Adryen)
3. Kolo | Ds 30:23 BsK (Roc, Screw, Iconn) Vs (Boboo, Travis, Adryen)

Celkem: _Ds] [2] 84:75[1] BsK
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top ratio: _Ds][Roc[8: Kills: 15 | Deaths: 08 | TeamKills: 00 | Ratio: 1.87. (2x)
Top damage: _Ds][Roc[8: Damage: 1300.90
Ds hrálo první cw na lagshotu od změny hitboxu do skinu
BsK hráli tuto cw po roce, přičemž nikdy nehráli žádnou cw na skinshotu


Popis: Po dlouhé době jsme šli na cw s jistotou, že nebudeme muset řešit žádné provokace, cheaty a taky se tak stalo. Zápas probíhal v pohodě, 2.kolo jsme nasadili poměrně neaktivní formaci a soupeř z toho těžil, aspoň z toho bylo napínavé 3.kolo které jsme si dokázali uhlídat. Nebylo to naše první střetnutí s tímto klanem a doufáme, že nebude ani poslední, ačkoliv klan Bsk se už do této hry moc nehrne a my také nevíme, jak dlouho vydržíme hrát. Během cw jsme i zavzpomínali na staré časy v této hře, která v tu dobu ještě stala za to. Díky za hru a jestli chcete poradit, tak 3x oběhnout letiště prý pomáhá :)Report uvnitř novinky

Edit cw vs. 16. Napsal Pesna 06.10.2017
Nedávno se odehrála tato ostudná cw proti 16, dost se o tom píše, tak moc, že už je to otravné, každopádně jsem nucen vrátit se k tomuto tématu.

K zápisu z cw jsem přidal svoji gameplay, vlastně jediný záznam z tohoto zápasu, když klan 16 slibovali že budou natáčet, no nestalo se. Zápas jsme zapsali a přijali prohru, při které rozhodl distance bug a teď už víme, že i cheaty.

Pár dni po cw přidal na ytb moji editovanou gameplay, hráč Viper z klanu RtK a zpomalil pár situaci z duelu proti jednomu z hráčů 16. Při zpomalení jde vidět u Hráče GiovyGFX aimbot, který jsem já ve videu přehlédl a ve hře mi ani nepřišlo, že aimbot má, jelikož každou ránu trefovalo více hráčů z 16, dokonce jsem tohle i psal Ananasovi do pm, jestli mu není blbé trefovat z celého kola každou ránu a taky jsem mu psal, že to dále rozebírat nebudu, ale po tomhle zjištění jsem se k tomu vrátit musel, protože mi to dává souvislost.

Nehodlám tady pošpiňovat ostatní hráče z klanu 16, každopádně GiovyGfX se může marně bránit, že hrál čistě, protože to co vidíme na videu, čistá hra rozhodně není. Tak či tak klan 16 se pošpinil celkově jako tým a já mám tady další padný důvod tento ostudný zápas ze strany 16 smazat z naši historie. Jak už jsem několikrát psal, nebudu špinit historii Ds zápasy proti cheaterum.

Ještě taková třešnička na dortu. Možná rok zpátky, tohle přesně pro nás udělal Ananas, už si nepamatuji proti kterému klanu to bylo, ale prohráli jsme, poté Ananas rozebral gameplay z cw a přišel taktéž na aimbot a video nám poslal. (dalo by se vyhledat zde na webu v historii novinek, ale tolik času tomu věnovat nebudu) No, teď je Ananas na druhé straně a hraje s cheatery v klanu.

A nedají si říct a nedají si říct, takže je tady stále výzva pro ostatní klany, porazit nás čistou hrou, ne porazit nás díky cheatum a myslet si, že vám to projde. Díky patří Viperovi a klanu RtK, kteíí na tento busted přišli.


Gameplay Pesna - Edit Viper - Busted GiovyGFX


Ds vs. IB Napsal Pesna 04.10.2017
Ještě jsem se po cw s 16 dozvěděl novinku, že jsme hráli cw proti klanu IB, jejich výzva tady na webu nebyla přijatá a jediný s kým jsem psal o této cw byl tenhle týpek z fb, který má očividně svůj svět

///--> ICONN - since kdy tato hra vyšla na povrch MultiPlayeru.

Nevím zda tento článek (text, slohovku) někdo vůbec ze zdejších nováčků pochopí, nevím ani jak si to přeberou a nevím jaké to bude mít následky. Každopádně bych se k tomuto všemu,
co se děje kolem nás mile rád vyjádřil.

Ds je klan působící na SA:MP scéně od roku 2009. Ano, není třeba zmiňovat historii tohoto klanu, nebo jeho působení na scéně, ale je třeba zmínit že spousta z Vás vůbec nezná tento klan. Poslední dobou .. 2 roky .. se tu stále pořád a pořád dokola objevují skupinky lidí nebo klany, kteří potřebují Ds srážet. Potřebujete si dokázat, že Ds je vlastně horší než Vy, že hráči jsou horší než Vy a že Vy jste ti nejlepší. Obhajujete tuto dobu, že bugy nebo cheaty nebo úpravy hry jsou vlastně už raritou a že my jsme všichni zde naivní.

Chtěl bych Vám říci, že TO že jsme naivní a zahledění do minulých let je možná právě to,
proč jsme se po 8 letech pořád nerozpadli a nespadli do ne-aktivity a že neházíme na sebe špínu, přesně jako to děláte Vy. Cheaty a podobné sračky typu DISTANCE BUG Vás sráží navzájem až se doženete k tomu, že klany rozpouštíte, protože to nemá cenu a nebaví Vás to.

ANO - jsme banda namyšlených kokotů, kteří spolu sawní již několik let a píšeme si, jak jsme neporazitelní, dokonalí a soběstační. A jsme nesmírně rádi zato, že jste Vy sami z nás udělali ten nejlepší klan, který tu stále je a bude.

Je nám úplně jedno, zda máme 88 výher v řadě, nebo 1 absurdní prohru s nějakým amatérským klanem, který nám při CW utíká až do vody a za týden se stejně rozpadne.

Nejdůležitější je, že je to jenom hra a my všichni zde ji tak bereme. Stupidní klikání myší,
které nezvládáte a jste tak primitivní, že si musíme hledat na YTB bugy v sampu je až naprosto k záchvatu smíchu a dělá to z toho že nás čistě nedokážete porazit a hledáte způsoby jen abyste se trumfli navzájem. A že si bMe nebo F4K nebo R1P navzájem kazí tuto hru distance bugy a cheaty ? To je naprosto jiná kapitola s názvem - JSME MIMO.

Tímto bych rád napsal, že Ds je klan - upřímně si řekněme -je stále ten nejhodnotnější, protože tolik odehraného nemáte ani Vy všichni dohromady zde a že nějaká prohra po distance bugu nás absolutně nerozhodí a jste nám akorát k smíchu.
To, že nějaké iB které s námi nikdy nehrálo a k CW nikdy nedošlo si zapíšou kontumační výhru 90:0 protože jsme odmítli s nimi zahrát je věc, kterou nedokáži do morku kosti pochopit.
Přes všechnu snahu jsem asi naprosto hloupej debil, protože tohle by chtělo zapsat do FAILS roku 2017. Myslíte si, že bysme nedali ani bod ? :-D Pane bože - pokud tomu věříte - jste jen tupé ovce. Samozřejmě ze strany iB a inteligentního Karla to byl jenom "fórek" a všichni jsme se tomu zasmáli.

Podávejte výzvy k CW, Těšíme se na Vás ;)


Zápis z cw na IB webu

Bez-nazvu9986c5c0113bbc14.png


Zprávy s někým z IB
Bez-nazvuafas.pngDs vs. 16 Napsal Pesna 04.10.2017
Soupeř 16
Datum: 3.10.2017
Mapa: Letiště SF
Server: Ds (82.208.17.47:27482)
Sestava Ds: Roc, Pesna, Screw, Iconn
Sestava 16: Ananas, Flowdope, Supreme, Giovygfx

Popis: Když se podívám na sestavu Ds, sestavu 16 a na výsledky kol, přijde mi to komicke. (rozdíly pochopí jen hráči od 2009). Během cw se řešilo plno problému, většina stížnosti šla z naši strany, v první řadě šlo o distance bug. Screw a Icon ho neznali, tak nechápali co se děje. Není se čemu divit. Distanc bug je v sampu hodně dlouho, ale přišlo se na něj nedávno (bohužel) a hráči, kteří jsou marni na dálku (klasicky dostřel) jej využívají, tím pádem díky tohoto bugu už skill na dálku nemá roli, jelikož distance bug nemá hranici dostřelu, střílí se přes celé letiště a tím pádem ti, kteří ho nepoužívají jsou na mapě jako je letiště ve velké nevýhodě, ještě když soupeř běží až k vodě, aby mu hráč nemohl ubrat hp a on v pohodě stahuje dál, jak to bylo v případě této cw. Nikdy jsem nebyl zastánce tohoto bugu a proto jsem ani nechtěl, ať ho v klanu používáme, a to byl jeden z faktoru, že jsme cw prohráli, jelikož soupeř těžil hlavně z toho. Než jsme k nim doběhli, měli jsme přes 30hp dole. Proč nejsem zastánce tohoto bugu je jednoduché, přicházíme tak v této hře o další rozdíly mezi hráči, a to je skill na dálku a odhad dostřelu kdy hráči uberete hp. Už tak tato hra nemá moc rozdílu aby jsme se mohli porovnávat a díky vám je zase o jeden faktor méně

Videii od hráčů 16 se asi taky nedočkám, jak vypisovali před cw. Věděli jsme proti komu nastupujeme, ale zkrátka už mě unavovali otravné zprávy 15ti letého pajtaše každý víkend, že jestli nedáme cw.

Nám, klanu Ds tak zbývá jen jedno, čekat až se klan rozpadne a hráči z něj budou sami na sebe házet špínu, tak jak to bylo v případě F4K nebo AKT.

Shrnutí. Asi bych neměl radost z výhry, při které rozhodl distance bug, kde jste ho vy dělali celou cw a my ani jednou, proto mě tolik ani tato prohra neštve. Být poražen někým kdo potřebuje bug k tomu aby tě porazil.... Ve výsledku mám ještě radost, určitě jste sami věděli, proč tento bug na nás použít, a vyplatilo se.

Gameplay Pesna

Report uvnitř novinky

Ds vs. HoE Napsal icon 02.10.2017
Soupeř HoE
Datum: 1.10.2017
Mapa: Letiště SF
Server: Ds (82.208.17.47:27482)
Sestava Ds: Pesna, Iconn, Fourthex, TopStar, T27 (Real ztrácí 7 bodů na Barcu)
Sestava HoE: Pekroska, Karlo, Itachi, Drunkzy,

1. Kolo | Ds 30:27 HoE (Iconn, Fourthex, T27) Vs (Karlo, Itachi, Pekroska)
2. Kolo | Ds 30:23HoE (Pesna, Fourthex, TopStar) Vs (Itachi, Karlo, Pekroska / Drunkzy)
3. Kolo | Ds 30:24HoE (Pesna, Iconn, Topstar) Vs (Itachi, Karlo, Drunkzy)

Celkem: _Ds] [3] 90:74[0] HoE
Vítěz: DeadSquad

Zajímavosti z cw:
Top ratio: iconnster[Ds]: Kills: 13 | Deaths: 08 | TeamKills: 01 | Ratio: 1.62.
Top damage: [HoE]Karlo.iB: Damage: 1309.20


Popis: Klan HoE vypadá jako čistý klan, alespoň podle toho, jak hrál proti nám. 2. kolo neustál náš tlak Pekry a v průběhu cw odešel, nejspíš slabší oddíl. Děkujeme za dobře odehraný zápas a těšíme se na odvetu. P.S.: doufáme, že se nezkazíte a nestáhnete pičoviny.cs.

Gameplay Pesna


Gameplay Fourthex
Report uvnitř novinky

Facebook
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Diskuze fóra
Nejnovější diskuze
PnG vs Ds
FtG vs Ds
App FrouZzeN
FtG vs Ds
Rasstaman
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Pesna
09-12-2017 11:02
Ja s fotbalem nemam nic spolecne, tudiz toto tvrzeni jde mimo me fesaku

T27
09-12-2017 09:53
I ja potvrzuji podporu tohoto nazoru, ze pesna je homoklada

Pesna
08-12-2017 19:34
ano, potvrzuji podporu tohoto nazoru

skru
08-12-2017 19:32
Futbal je teply sport pre tie najvacsie homoklady....pesna
si to mysli tiez a podporuje tento nazor

Lestat
11-11-2017 13:05
Ta výzva od PnG je stylová...

skru
09-11-2017 20:36
Neotravuj, nemam cas pozerat tvoje dementne videa

Akatsuki
09-11-2017 17:40
https://www.youtu...e=
youtu.be
takhle se hraje proti novym klanu, screw muzes zas hledat cheaty v tom video ber ze srrandy pis Úsměv

skru
05-11-2017 18:01

Akatsuki
05-11-2017 17:20
NEBUD TOXIC Šklebící se

skru
05-11-2017 16:26
Neotravuj